Licencja

Zanim pobierzesz Efixmo, zapoznaj się z jego licencją. Jest ona wyświetlana także przed pobraniem aplikacji. Chciałem zwrócić tylko uwagę na jeden szczegół. Aplikacja jest darmowa, możesz ją kopiować i używać  także w celach komercyjnych. NIE OZNACZA TO, że możesz ten program zamieszczać w swoim serwisie, sprzedawać, umieszczać na płytach do gazet itd.


LICENCJA UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO.

EFIXMO 1.0 JEST ROZPROWADZANY "JAKI JEST" I UŻYWASZ GO NA WŁASNE RYZYKO. AUTOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UTRATĘ DANYCH, ZNISZCZENIA, STRATY PRZYCHODÓW CZY JAKIEKOLWIEK INNE SPOWODOWANE PRZEZ UŻYTKOWANIE LUB ZANIECHANIE UŻYTKOWANIA TEGO PRODUKTU.

EFIXMO 1.0 JEST OPROGRAMOWANIEM DARMOWYM (FREEWARE). MOŻE GO KOPIOWAĆ I UŻYWAĆ ZARÓWNO W DOMU JAK W PRACY BEZ OPŁAT LICENCYJNYCH.
CAŁKOWICIE DOBROWOLNE WSPARCIE FINANSOWE BĘDZIE OCZYWIŚCIE MILE WIDZIANE I POMOŻE W DALSZYM ROZWOJU PROGRAMU. ZAPRASZAM DO SERWISU WWW.EFIX.PL GDZIE DOWIESZ SIĘ, JAK MOŻESZ POMÓC.

MOŻESZ KOPIOWAĆ TO OPROGRAMOWANIE SWOIM PRZYJACIOŁOM, WSPÓŁPRACOWNIKOM ALBO RODZINIE POD WARUNKIEM ZAŁĄCZENIA WSZYSTKICH PLIKÓW ZAWARTYCH W ORYGINALNYM ARCHIWUM.

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO ZMIANY TEJ LICENCJI BEZ WCZEŚNIEJSZEGO POWIADAMIANIA LUB OSTRZEŻENIA. JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ KTÓREGOKOLWIEK Z WARUNKÓW TEJ LICENCJI, PROSZĘ ZAPRZESTAŃ UŻYWAĆ TO OPROGRAMOWANIE.

COPYRIGHT EFIXMO 2009 Maciej Lewandowski, www.efix.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

EFIXMO 1.0 zawiera bibliotekę WEBCAMPLUG.DLL autorstwa Mortena Johansena
COPYRIGHT WEBCAMPLUG.DLL 2007 IO SOFTGAME | ALL RIGHTS RESERVED