EFIX POLECA

Reklama

O autorze

Parę słów o autorze tej witryny, czyli o mnie :)

Kim jestem?

mlewandowskiNazywam się Maciej Lewandowski. Urodzony w zeszłym stuleciu (piękny rocznik 69), szczęśliwy mąż, ojciec dwójki czadowych dzieciaków. Ta niezawodna i zawsze cudowna publiczność powoduje, że moje życie jest znacznie weselsze i pewnie gdyby nie oni, nie miałbym tylu pomysłów i ochoty do robienia na przykład takich stron, jak ta.

Czy pracuję w branży filmowej?

Ależ skąd! Nic wspólnego z filmem czy TV. Na co dzień pracuję jako informatyk w jednym z wielkopolskich urzędów. Kiedyś miałem swoją firmę (może zbyt szumnie powiedziane, byłem tym, no, "pomiotem" gospodarczym, jednoosobowym). Niestety na razie nie stać mnie na utrzymywanie z własnych środków ZUSu, NFZu i paru innych pazernych instytucji. Niestety nasze państwo ma przed sobą jeszcze dłuuugą drogę do stanu „przyjaznego dla obywatela”.

Poglądy, charakter itd.

Poglądy - nietolerancyjny konserwatysta, absolutny wróg bezstresowego wychowywania dzieci i wolności zachowań. Zgryźliwy cynik i malkontent, "jadowity" jak mnie określają na Forum EFIX :)

Zainteresowania

Technika filmowa – głównie efekty specjalne, multimedia, no i oczywiście wino, kobiety i śpiew. Poza tym trochę pogrywam na różnych instrumentach (gitara, whistle, bodhran), lubię Tolkiena, folkową muzykę i tym podobne klimaty, dobrego rocka itd.

Marzenia

Marzenia? Hmmm... Z marzeń przyziemnych to własna firma-warsztat-studio zajmująca się tworzeniem efektów specjalnych wszelkiej maści, zarówno komputerowych jak i tych "tradycyjnych", dobrany zespół współpracowników i klienci płacący na czas. Może kiedyś, kto wie... To z tych realnych.
Z utopijnych, to żeby w Polsce było dobrze,  państwo było przyjazne dla obywatela, bym miał na kogo głosować w wyborach...

I to chyba tyle, sądzę, że starczy :-)